11-vjeçari zhduket në Fushë Kosovë - NACIONALE

11-vjeçari zhduket në Fushë Kosovë

2 muaj më parë

nga NACIONALE

Një 11-vjeçar nga Fushë Kosova është zhdukur.

Babai ka raportuar në polici se djali i tij 11-vjeçar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet se ku është.

Me këtë rast është njoftuar prokurori dhe rasti po hetohet.

Raporti i plotë:

PERSON I ZHDUKUR

Rr. Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë 27.01.2023 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij i moshës 11 vjeç ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka ndonjë informacion për vendndodhjen e tij. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar.

Lajme të ngjashme