Vdes një turiste në një hotel në Kavajë - NACIONALE

Vdes një turiste në një hotel në Kavajë

1 javë më parë

nga NACIONALE

Një turiste polake ka vdekur këtë të premte në një hotel në Kavajë.

Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se M.G, 48 vjeçare ishte akomoduar në këtë hotel së bashku me bashkëshortin e saj.

A2CNN raportohet se shtetasja polake, dyshohet se ka vdekur për shkak të arrestit kardiak.

Grupi hetimor ka dalë në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajme të ngjashme