Vdes 19 vjeçari nga Drenasi në një aksident trafiku në Kroaci - NACIONALE

Vdes 19 vjeçari nga Drenasi në një aksident trafiku në Kroaci

1 javë më parë

nga NACIONALE

19 vjeçari, Ardian Hysenaj nga Abria e Drenasit ka humbur jetën në një aksident trafiku në Kroaci.

Për këtë lajm tragjik kanë treguar familjarët e të ndjerit në rrjetet sociale.

“Pas një aksidenti në Kroaci, me dhimbje te thellë morem lajmin per humbjen e djalit të vllaut të mixhës, djali i Ejupit, Ardian Hysenaj 19-vjeqar. Te Allahut jem dhe te ai do kthehemi. Do te na mungosh dhe to te kujtojë gjithë jetën. Inshalla Zoti na takon ne boten tjeter te amshimit.. Zoti te past dergu ne Xhehnet perher e piklluar Familja Hysenaj”, thuhet në njoftimin e familjes.

Lajme të ngjashme