Parashikimi i motit për nesër - NACIONALE

Parashikimi i motit për nesër

1 vit më parë

nga NACIONALE

Moti në vendin tonë pritet të jetë kryesisht i vranët të dielën, me reshje shiu dhe rrufe.

IHMK parashikon se temperaturat më të ulëta gjatë natës do të lëvizin nga 12 deri në 14 gradë Celsius dhe maksimalet e ditës do të jenë në intervalin nga 20 deri në 22 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht e lehtë deri mesatare nga drejtimi verilindor.

Lajme të ngjashme