Pamje të rënda, ujku sulmon bagëtinë në Gjakovë - NACIONALE

Pamje të rënda, ujku sulmon bagëtinë në Gjakovë

1 javë më parë

nga NACIONALE

Invalidi i luftës, Mehmet Hasani nga fshati Nikovaz i Gjakovës, ka njoftuar se mengjesin e sotëm një ujk i ka sulmuar bagëtinë.

Hasani tha ujku ia kishte sulmuar bagëtinë rreth orës 4 të mëngjesit.

I kam pasë tre viça. Tani më mbetën dy”, thotë ai.

Sipas Hasanit, ujku ka sulmuar edhe disa fshatra përreth.

Nga pamjet e siguruara nga Gazeta Express, shihet se viçi është sulmuar kryesisht në stomak, ndërsa i ka mbetur vetëm koka, brinjët dhe këmbët.

KUJDES! Pamje të rënda!

Lajme të ngjashme