Mirena pyet: Cilit ministër të Kurtit ia kishit besuar udhëheqjen e kompanisë tuaj - NACIONALE

Mirena pyet: Cilit ministër të Kurtit ia kishit besuar udhëheqjen e kompanisë tuaj

3 javë më parë

nga NACIONALE

Analisti Ilir Mirena, ka ironizuar me ministrat e Qeverisë Kurti, të cilët sipas tij, asnjëri nuk është profesionist.

Mirena ka pyetur popullin se cilin nga ministrat ia kishin besuar drejtimin e një kompanie.

Shkrimi i plotë i tij:

Nese e keni nje kompani stabile, te sukseshme, me renome te mire, me numer te konsiderueshem te te punesuarve, etj., a do ta kishit marr ne pune dhe me ia besu drejtimin e ndonje departamenti, jo krejt kompanin, ndonjerit prej ministrave te Albin Kurtit, apo edhe vet Albin Kurtin?....

Zgjidheni nje emer, keni boll njerez profesionist ne ekipin e Kurtit...

Lajme të ngjashme