Ismail Tasholli: Dimal Basha është diagnoza e kësaj Qeverie - NACIONALE

Ismail Tasholli: Dimal Basha është diagnoza e kësaj Qeverie

1 vit më parë

nga NACIONALE

Opinionisti Ismail Tasholli ka komentuar incidentit verbal që ka ndodhur sot në korridoret e Kuvendit të Kosovës në mes deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha dhe kreut të Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Shkencës, Rrahman Jasharit.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se tashmë po dihet se deputeti Basha është diagnoza e kësaj Qeveria.

Po besoj që tash krejt pe dini, Dimal Basha është diagnoza e kësaj Qeverie”, ka shkruar Tasholli.

Lajme të ngjashme