Në vitin 2023, syzet e diellit aksesori kryesor i look-ut - NACIONALE

Në vitin 2023, syzet e diellit aksesori kryesor i look-ut

1 javë më parë

nga NACIONALE

Këtë vit, syzet e diellit tashmë po bëjnë një paraqitje të madhe para altarit . Por në vitin 2023, syzet e diellit premtojnë se do të bëhen "personazhi" kryesor i look-ut tuaj.

Syzet me përmasa të mëdha

Syzet e mëdha ishin tashmë në modë në fillim të viteve 2000 dhe yje si Paris Hilton dhe Nicole Richie i bënë ato të njohura.

Në vitin 2023, dizajnerët e modës do të shkojnë plotësisht me syze dielli të mëdha. Këngëtarja Rosalia mban syze dielli Shield në Coachella , por në formatin XXL.

Bateristi i Måneskin, Ethan Torchio, mban gjithashtu syze dielli të mëdha. Ky stilim është veçanërisht praktik pas një nate me pije.

Syzet e diellit janë vënë gjithashtu në një shkallë të gjerë në pistë. Në Loewe, syzet e diellit për vitin 2023 janë aq voluminoze sa që labeli spanjoll i shet me "Wave Mask Sunglasses".

Rihanna është një nga të parat që ka veshur këtë pjesë të trendit.

Me stilistin amerikan Rick Owens, aksesori pothuajse merr përmasat e syzeve të skive.

Chanel po planifikon gjithashtu syze dielli të mëdha për vitin 2024, siç tregon shtëpia franceze e modës në sfilatën e këtij viti.

Këto syze dielli XXL mbrojnë:

20min.

Lajme të ngjashme