Pamje: Richarlison shkund portën e Serbisë, Brazili kalon në epërsi - NACIONALE

Pamje: Richarlison shkund portën e Serbisë, Brazili kalon në epërsi

1 javë më parë

nga NACIONALE

Pas një dominimi të plotë në lojë, Brazili më në fund gjeti golin e epërsisë ndaj Serbisë

Në minutën e 62-të ishte Vicinius që goditi bukur drejt portës dhe me topin e kthyer mbrapa pas pritjes së portierit serb, ishte Richarlison që shënoi nga afërsia për 1:0.

Një epërsi plotësisht e merituar në bazë të lojës që tregoi Brazili në pjesën e dytë.

Lajme të ngjashme