Qindra-mijëra përkrahës për Ali Ahmetin: Kështu u mbush sheshi mbrëmë në Shkup - NACIONALE

Qindra-mijëra përkrahës për Ali Ahmetin: Kështu u mbush sheshi mbrëmë në Shkup

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Partia e Ali Ahmetit ka marrë përkrahje të madhe pak ditë para zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut.

Mijëra njerëz, përkrahës të BDI-së kanë mbushur sheshin Maqedonia në Shkup.

Ali Ahmeti ka publikuar pamjet:

Bashkë me dhjetëra mjëra qytetarë të mbledhur sot në Sheshin “Maqedonia” në Shkup e deri te sheshi Skenderbeu, i dhamë përgjigjen më të mirë agjenturës ruse në vendin tonë, ua bëmë me dije se s’ka kush e ndal rrugën tonë drejt Europës!

Faleminderit gjithësecilit prej jush që jeni pjesë e kësaj beteje për të ruajtur orientimin tonë euro-amerikan dhe për të vazhduar rrugën e përparimit!

Fitorja më 24 prill dhe 8 maj do të jetë e popullit të bashkuar!

Voto 4️⃣

🇪🇺🤝🇺🇸

#FrontiEuropian

May be an image of one or more people, crowd, the Brandenburg Gate and text
May be an image of one or more people, Times Square, crowd and text
May be an image of one or more people and crowd
May be an image of 1 person, fire, crowd, the Brandenburg Gate and text

Lajme të ngjashme