Hamza viziton krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur - NACIONALE

Hamza viziton krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur

1 javë më parë

nga NACIONALE

Deputeti i PDK-së, Bedri Hamza ka treguar se ka përfunduar vizitën që kishte tek krerët e UÇK-së në Hagë.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ka vizituar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqi dhe Rexhep Selimin.

Hamza ka thënë se ata gjithmonë janë me moral të lartë dhe atdhedashuri të palëkundur.

Sot përfundova vizitën time në Hagë ku takova Hashimin, Kadriun, Bacin Jakup e Rexhën. Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur!”, ka shkruar Hamza.

Lajme të ngjashme