Pamje: Mbappe driblon një seri lojtarësh dhe shënon një gol fantastik - NACIONALE

Pamje: Mbappe driblon një seri lojtarësh dhe shënon një gol fantastik

2 javë më parë

nga NACIONALE

Kylian Mbappe ka kaluar në epërsi Francën kundër Austrisë, falë një goli spektakolar.

Sulmuesi francez këtë gol të mrekullueshëm e shënoi në minutën e 56-të, pasi dribloi një mori lojtarësh austriakë, për ta finalizuar më pastaj aksionin në formën më të përkryer të mundshme.

Lajme të ngjashme