Momenti kur fansat e Mallorcas i dhurojnë Muriqit kapelen e piratit dhe pozojnë me të - NACIONALE

Momenti kur fansat e Mallorcas i dhurojnë Muriqit kapelen e piratit dhe pozojnë me të

9 muaj më parë

nga NACIONALE

Dy gola dhe një asistim në tri ndeshje për Vedat Muriqin në sezonin e ri me Mallorcan.

Të shtunën mbrëma, ai kontriboi me një gol dhe një asistim në fitoren 2-0 kundër Rayo Vallecanos.

Pas ndeshjes, Muriqi nuk hezitoi të ndërvepronte me fansat jashtë stadiumit, derisa iu dhurua një kapele pirati, të cilin ai e pranoi me kënaqësi, para se të pozonte me të.

Ish-sulmuesi i Lirisë së Prizrenit fushatën e kaluar ndihmoi Mallorcan të mbijetonte në La Liga.

Lajme të ngjashme