“Konsultime e koordinime…”, Avdyli i “Guxo” publikon foto me Kurtin e Konjufcën - NACIONALE

“Konsultime e koordinime…”, Avdyli i “Guxo” publikon foto me Kurtin e Konjufcën

2 ditë më parë

nga Lirim Krasniqi

Të enjten Kuvendi i Kosovës ka mbajtur seancën e tij të radhës, ku gjatë tërë ditës pati polemika e akuza mes opozitës dhe pushtetit.

Seanca pritet të vazhdojë edhe nesër ku përveç miratimit të rezolutës për debatin parlamentar, në rend të ditës janë edhe disa Projektligje të mbetura nga seancat e kaluara.

Sidoqoftë, gjatë seancës deputeti i grupit parlamentar të LVV-së, Haxhi Avdyli ka publikuar disa foto ku shihet nga largësia i shoqëruar me kryeministrin Albin Kurti, kryekuvendarin Glauk Konjufca dhe ministrin e Bujqësisë, Faton Peci.

Ai shkroi shkurtimisht në Facebook disa fjalë.

“Konsultime e koordinime…”.

Lajme të ngjashme