Lajmi i fundit - NACIONALE
Zhvillimet në veri
BE e rreptë me Kosovën: Zgjedhje të reja për serbët në veri menjëherë dhe themelimin e Asociacionit, ose prisni pasoja
NACIONALE

Bashkimi Evropian ka tri kërkesa “të qarta” të cilat nëse nuk përmbushen “do të kenë pasoja serioze në marrëdhëniet ton (Të BE’së) me Kosovën”, ka thënë Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, pas takimeve me Presiden...

Me te lexuarat
LIVE: Ngjarjet e fundit
Nacionale Video
Gjyqi në Hagë
Rajon
Globale
Takimi në Bruksel
Sport
Opinion
Sociale
Kulturë

"Burri im më goditi me shuplakë para vajzës sonë"

1 ditë më parë
Pyetje: Burri im më goditi një herë në sy të vajzës sonë 5-vjeçare. Isha i shokuar në momentin kur ndodhi teksa po ziheshim në një moment dhe në tjetrin ai më goditi pa asnjë hezitim. Dua t'i kthej me shuplakë tani, por a duhet ta bëj këtë përpara vajzës ...
Drejtësi
Serbët e Kosovës
Intervista
Nacionale Podcast